4 روش درمان زیبایی که باید در پاییز امتحان کنید

4 روش درمان زیبایی که باید در پاییز امتحان کنید

پاییز زمان بسیار خوبی برای برنامه ریزی درمان زیبایی است – و نه فقط برای مقابله با آسیب های ناشی از نور خورشید. نور خورشید در پاییز کمتر روشن می شود، و باعث می شود پوستی که بعد از درمان زیبایی کمی حساس تر است، راحت تر شود. برای آشنایی با بهترین خدمات آرایشی که می توانید در پاییز امسال به خود بدهید، ادامه مطلب را بخوانید.

روش درمان زیبایی میکرونیدلینگ

اگر مشکلات پوست شما شامل خطوط ریز، چین و چروک، اسکار آکنه یا رنگدانه های ناهموار پوست است، میکرونیدلینگ ممکن است راه حل مناسبی باشد. میکرونیدلینگ شامل یک دستگاه دستی است که متخصصان آموزش دیده ما از آن برای ایجاد سوراخ های بدون درد و ریز استفاده می کنند که از طریق سوزن های ریز به سطح بالایی پوست شما نفوذ می کند.

چرا میکرونیدلینگ در رفع یا کاهش عیوب پوست بسیار موثر است؟ پوست شما طوری برنامه ریزی شده است که با تشخیص زخم، مقادیر بیشتری کلاژن تولید کند. میکرونیدلینگ پوست شما را فریب می دهد تا آن کلاژن را برای ترمیم نواحی که پوست در آن سوراخ شده است بفرستد.

برای اکثر افراد، تنها چند جلسه میکرونیدلینگ نتایج قابل مشاهده و ماندگاری را به همراه دارد. بعد از هر درمان می توانید کمی قرمزی موقتی داشته باشید، اما خود این روش بدون درد است.

درمان زیبایی لیزری

مانند میکرونیدلینگ، لایه برداری پوست با لیزر از واکنش طبیعی پوست شما برای محافظت از خود در برابر آنچه که به عنوان یک “آسیب” برای آزادسازی کلاژن درک می کند، استفاده می کند. هر جلسه باعث ایجاد بافت جدید سالم تر می شود. اگرچه ممکن است چند جلسه طول بکشد تا نتایج مورد نظر خود را ببینید،

متخصص شما ممکن است نوع لیزر درمانی را پیشنهاد دهد که نور و گرما را به مناطقی که بیشتر نیاز به درمان دارند، یا درمان‌های ملایم‌تری که مستقیماً به بافت‌های عمیق‌تر و بدون برداشتن اپیدرم انجام می‌شود را هدف قرار دهد. بهترین نوع درمان به رنگ پوست و میزان آسیب آفتاب، چین و چروک یا جای زخم بستگی دارد.

دستگاه های لیزر همچنین برای رفع موهای زائد ایده آل هستند، چه موهای ناخواسته روی صورت، بازوها، پشت، ناحیه بیکینی، پاها یا سایر نواحی شما باشد. نور لیزر به پیاز و فولیکول مو آسیب می رساند. اگر موهای ضخیم یا تیره‌تری دارید، ممکن است چند درمان لازم باشد، اما لیزر به مرور زمان موها را از بین می‌برد. و همچنین اگر موهای رشد کرده باعث ایجاد برآمدگی و تغییر رنگ روی پوست شما شود، از مزایای ثانویه نیز بهره مند خواهید شد.

درمان زیبایی از روش لایه برداری شیمیایی

لایه‌برداری شیمیایی که لایه‌های بالایی پوست را از بین می‌برد، به ویژه مؤثر است زیرا می‌توان آن را متناسب با سطح یا ترمیم نیازهای پوست شما سفارشی کرد. به عنوان مثال، خطوط ریز، خشکی، آکنه و رنگدانه های خفیف به خوبی به لایه برداری های شیمیایی سبک یا متوسط ​​پاسخ می دهند. برای خطوط عمیق، رشد پیش سرطانی یا جای زخم، لایه برداری شیمیایی عمیق توصیه می شود.

لایه برداری شیمیایی بسیار خوب عمل می کند، زیرا در حال انجام روش های لایه برداری مجدد است. هنگامی که لایه برداری لایه های بالایی اپیدرم (و در صورت نیاز، لایه های میانی پوست) را از بین می برد، بافت جایگزین دوباره رشد می کند تا پوستی صاف و یکنواخت به شما بدهد.

یک لایه برداری شیمیایی ممکن است تمام چیزی باشد که شما نیاز دارید، اما ممکن است چند جلسه را برای مشکلات پایدارتر توصیه کنیم. لایه برداری شیمیایی عمیق ممکن است قبل از محو شدن قرمزی به مدت زمان بهبودی بیشتری نیاز داشته باشد.

درمان زیبایی و مجسمه سازی بدن

درمان‌های مجسمه‌سازی بدن از روش‌های خاصی برای از بین بردن سلول‌های چربی از نواحی مشکل‌دار مانند معده، باسن، بازوها، ران‌ها و ساق پا استفاده می‌کنند. هنگامی که چربی از بین می رود، بدن آنها را پاک می کند و پوستی شاداب تر از خود به جای می گذارد.

ما می توانیم به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که کدام روش مجسمه سازی برای شما مناسب است. CoolSculpting با انجماد سلول ها به کاهش چربی کمک می کند. EmSculpt از درمان الکترومغناطیسی با شدت بالا نه تنها برای از بین بردن سلول های چربی بلکه برای ساخت عضله از طریق انقباضات شدید عضلانی ناشی از پالس های نور استفاده می کند.

آماده جهش به درمان زیبایی پاییزی هستید؟

لطفاً به خاطر داشته باشید که حتی زمانی که آسیب های ناشی از نور خورشید را از طریق درمان های زیبایی خنثی می کنید – و با مزیت آفتاب کمتر درخشنده پاییز – همچنان باید اقدامات احتیاطی را بعد از درمان انجام دهید. علاوه بر این، مطمئن شوید که به جای بسته بندی برنامه خود، زمان بهبودی و مراقبت های بعدی را در نظر بگیرید.

مثل همیشه، تیم اختصاصی ما اینجاست تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام روش برای شما بهترین است. امروز تماس بگیرید . برای تعیین قرار ملاقات یا مشاوره برای بحث در مورد درمان های پایی

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *