نوسازی روال مراقبت از پوست در سال جدید

مرتب کردن محصولات یهداشتی قدیم و جدید

خارج از محصولات قدیمی، با محصولات جدید! روتین مراقبت از پوست خود را در بهار امسال تمیز کنید و محصولات قدیمی که اخیراً استفاده نکرده اید را دور بریزید. به احتمال زیاد، شما به این زودی از آنها استفاده نخواهید کرد و می توانید از فضای پیشخوان استفاده کنید. همچنین، این احتمال وجود دارد که اگر بیش از یک سال از آن استفاده نشده باشد، تاریخ مصرف آن تمام شده است.

آبرسانی متفاوت پوست

به پوست خود استراحت دهید و از یک سبک تر و بر پایه آب مرطوب کننده استفاده کنید. در طول زمستان، با آبرسانی و آبرسانی با پوست خشک و پوسته پوسته مبارزه کردید و اکنون زمان آن رسیده است که به پوست خود اجازه دهید نفس بکشد. از چیزی که نرم کننده کمتر و بدون روغن است برای جلوگیری از جوش زدن استفاده کنید.

ضد آفتاب استفاده کنید

به احتمال زیاد، اولین باری که خورشید را در این بهار می‌بینید، می‌خواهید آن لباس مایو را بیرون بیاورید و سعی کنید برنزه‌ی پایه خود را بسازید. در مقابل این نیاز مقاومت کنید و به جای آن با SPF کف کنید. پوست به شدت نور خورشید در فصل بهار عادت ندارد، بنابراین بیشتر مستعد آفتاب سوختگی است. SPF 30 یا بیشتر را هر دو ساعت یک بار برای محافظت در برابر آفتاب استفاده کنید.

ویتامین C رابه پکیج خود اضافه کنید

فصل بهار پوست را بیشتر قرمز، خارش و تحریک می کند. ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است که از نظر علمی ثابت شده است که به معکوس کردن علائم پیری نور و کمک به تحریک رشد کلاژن جدید و کمک به تحریک و حساسیت پوست کمک می کند

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *