هیدرا فشیال HydraFacial® چیست ؟

هیدرو فشیال HydraFacial® چیست؟

ما در این مقاله به بررسی کامل هیدرا فشیال خواهیم پرداخت و شما را با تمامی جوانب آشنا خواهیم کرد. بالاخره بهار از راه رسید و تابستان خیلی از آن عقب نخواهد ماند. اگر چه شما مشتاق هستید که زمان بیشتری را در خارج از منزل بگذرانید، اما می خواهید پوستتان سالم بماند و به بهترین شکل ظاهر شود. شما در حال حاضر از کرم ضد آفتاب استفاده می کنید، صورت خود را تمیز می کنید و هر روز از مرطوب کننده استفاده می کنید، بنابراین چه کارهای دیگری می توانید برای حداکثر سلامت پوست در تابستان و در تمام طول سال انجام دهید؟ HydraFacial® ممکن است همان چیزی باشد که برای تقویت پوست خود نیاز دارید که نمی توانید از برنامه روزانه خود دریافت کنید.

هیدرو فشیال HydraFacial® یک صورت 3 مرحله ای و 30 دقیقه ای است که منجر به “بهترین پوست زندگی شما” می شود. اولین مرحله از HydraFacial® پاکسازی و لایه برداری است که به آرامی لایه جدیدتر و سالم تری از پوست را از طریق لایه برداری آشکار می کند. در مرحله بعد، متخصصان مراقبت از پوست ما از نکات HydroPeel و فناوری vortex-fusion استفاده می‌کنند تا به راحتی ناخالصی‌های پوست را از بین ببرند. در نهایت، نوک HydroPeel پپتیدها و آنتی اکسیدان هایی را آزاد می کند که به صورت شما درخشندگی قابل توجهی می بخشد.

هیدرا فشیال HydraFacial® چه چیزی را درمان می کند؟

هیچ دو نفری رنگ پوست، بافت و نگرانی یکسانی در مورد پوست خود ندارند. متخصصان پوست بیش از هر چیز دیگری HydraFacials را توصیه می کنند زیرا برای انواع پوست و نگرانی های پوستی زیر مناسب است:

  • پوست خشک
  • لکه های قهوه ای
  • منافذ بزرگ شده
  • خطوط ظریف
  • عدم خاصیت ارتجاعی پوست
  • پوست چرب
  • بافت پوست خشن
  • رنگ های ناهموار پوست
  • چین و چروک

همه می توانند از یک درمان حرفه ای پوست مانند HydraFacial بهره ببرند زیرا قابل تنظیم است. متخصصان پوست ما پوست را بررسی می کنند و درمان را با سرم ها و تقویت کننده ها برای پاکسازی صورت، استخراج زباله های محبوس شده در منافذ و محافظت از پوست شما در برابر عوامل جوی و در عین حال کاهش اثرات پیری انجام می دهند. ترکیب درمان 3 مرحله ای به همراه محلول های سرم سفارشی، صورت را هیدراته و تغذیه می کند.

چند وقت یکبار باید هیدرا فشیال HydraFacial® دریافت کنید؟

HydraFacial® را به عنوان روشی در نظر بگیرید که مکمل روتین مراقبت از پوستی است که در خانه انجام می دهید. این در مورد هر خدمات تخصصی پوست صدق می کند. HydraFacial® منحصر به فرد است زیرا به طور همزمان تمیز، لایه برداری و آبرسانی عمیق می کند و روتین مراقبت از پوست در خانه شما را به سطح بعدی ارتقا می دهد.

HydraFacial® یک ارزیابی آنلاین رایگان سلامت پوست را برای ارائه توصیه‌های درمانی اضافی بر اساس نیازهای منحصر به فرد پوست شما ارائه می‌دهد. تکمیل ارزیابی سلامت پوست به شما کمک می کند تعیین کنید که چند وقت یکبار باید یک قرار ملاقات برای HydraFacial® تعیین کنید.

اثرات یک روش HydraFacial® تقریباً چهار تا هشت هفته طول می کشد. همانند اکثر درمان‌های حرفه‌ای پوست، HydraFacials زمانی که به صورت مجموعه‌ای یا با جلسات نگهداری تکمیل می‌شود، بهترین عملکرد را دارد.

بهترین هیدرا فشیال HydraFacial® ویژه سال ما

آیا می دانید 90 درصد آسیب های پوستی به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید رخ می دهد؟ با نزدیک شدن به تابستان، اکنون زمان ایده آل برای برنامه ریزی HydraFacial® خود است تا مطمئن شوید که پوست شما برای آن آماده است. هنگامی که دو یا چند قرار قبل از 29 ژوئیه برنامه ریزی می کنید، برای هر Signature HydraFacial® با تقویت کننده، 40 درصد تخفیف ارائه می دهیم. قدرت مجموعه ای از HydraFacials سفارشی را با کمترین قیمت سال ما تجربه کنید. یک قرار ملاقات آنلاین درخواست کنید و در تمام تابستان درخشش HydraFacial® را تجربه کنید.

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *