مراقبت از پوست در سفر

مراقبت از پوست در سفر های تعطیلات

ما در این مقاله تمامی نکات مراقبتی از پوست در حین سفر را با شما مرور خواهیم کرد. تعطیلات فرصتی برای سفر، دیدن عزیزان و کشف مکان های جدید است. با این حال، اختلال در روال شما می تواند شما را از برنامه منظم نگهداری پوست خود منصرف کند. نکات زیر می تواند به شما کمک کند در سفر برای تعطیلات، پوست خود را شاداب و درخشان نگه دارید.

بررسی راهکار های مراقبت از پوست در حین سفر

1- روی مراقبت از پوست با کیفیت سرمایه گذاری کنید

کیفیت محصولات مراقبت از پوست درجه پزشکی با عمر طولانی تری دارند و مزایای بیشتری نسبت به مارک های بدون نسخه دارند. مقدار کمی باعث می شود تا آنها به راحتی بسته بندی شوند. به جای انتخاب محصولات بخش مسافرت در فروشگاه خرده فروشی، حتماً محصولات معمولی خود را از مطب متخصص پوست خود بیاورید. اگر مطمئن نیستید که چه محصولاتی برای پوست شما بهترین هستند، یک قرار ملاقات یا مشاوره محصول را در نظر بگیرید .

2- آن را ساده نگه دارید

هنگام بسته بندی کیسه لوازم بهداشتی خود، ممکن است وسوسه شوید که تمام محصولات خود را در خانه بگذارید. در حالی که مجبور نیستید یک روال مراقبت از پوست را به همراه داشته باشید، حداقل به فکر بستن وسایل ضروری در تعطیلات باشید. حتما پاک کننده، مرطوب کننده و ضد آفتاب همراه داشته باشید. یک روال ساده مراقبت از پوست می تواند استرس سفر شما را بدون آسیب رساندن به پوست شما به حداقل برساند.

3- تغییر به اندازه سفر

اگر نمی توانید نسخه هایی به اندازه سفر از وسایل ضروری خود پیدا کنید، بطری های کوچکتر بخرید و محصول خود را داخل آن قرار دهید. بهتر است به جای خرید محصولات جدید، محصولات خود را ثابت نگه دارید، زیرا آنها در اندازه های کوچکتر هستند. یک محفظه لنز تماسی قدیمی می تواند ظرف مناسبی برای نگهداری کرم دور چشم شما باشد. همچنین می‌توانید پدهای پنبه‌ای را با پاک‌کننده آرایش یا تونر امتحان کنید. آنها را در یک کیسه زیپ پلاستیکی یا قابل استفاده مجدد برای حمل و نقل و مسافرت ضد آشفتگی در نظر بگیرید.

4- در طول سفر با هواپیما مراقب خود باشید

هواپیماها با رطوبت کم در کابین ساخته می شوند. سفر طولانی با هواپیما می تواند پوست شما را کم آب کند، به خصوص امسال، زیرا مسافران ملزم به پوشیدن ماسک هستند. با این حال، می توانید با استفاده از مرطوب کننده شبانه مورد علاقه خود قبل از سوار شدن به هواپیما، خشکی پوست را به حداقل برسانید. علاوه بر این، به همراه آوردن یک بطری کوچک از ماست صورت مورد علاقه خود فکر کنید تا در طول پرواز روی صورت خود اسپری کنید. همین کار را در هنگام مسافرت با ماشین سواری طولانی انجام دهید، به خصوص زمانی که بخاری روشن است.

5- برای شدت نور خورشید مراقب باشید

چه به آب و هوای گرم سفر کنید و چه به هوای برفی می روید، استفاده از کرم ضد آفتاب ضروری است. مطمئن شوید که کرم ضد آفتاب برای صورت خود با SPF حداقل 30 دارید. محصولات ضد آفتاب درجه پزشکی محافظت بهتری نسبت به محصولاتی که می توانید بدون نسخه بخرید، ارائه می دهند.

اگر فردی هستید که دوست دارید در تعطیلات آرایش کنید، به دنبال محصولاتی باشید که حداقل حاوی مقداری SPF باشند، به خصوص اگر از یک محیط آفتابی بازدید می کنید. خرید یک مرطوب کننده رنگی یا ضد آفتاب حاوی SPF را در نظر بگیرید.

در نهایت، از استفاده از دستگاه برنزه کننده داخل خانه قبل از رفتن به سفر خودداری کنید. این می تواند خطر آسیب ناشی از اشعه ماوراء بنفش را افزایش دهد. یک لوسیون برنزه کننده خود را در نظر بگیرید یا پوست طبیعی خود را در آغوش بگیرید.

6- در سایه بمان

به دنبال راه هایی برای بیرون آمدن از خورشید در صورت فرصت باشید. زمانی که بین ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر به اوج خود می رسد، به ویژه مراقب خورشید باشید. از عینک آفتابی UV استفاده کنید تا از پوست ظریف اطراف چشم در برابر آسیب های احتمالی محافظت کنید. در مورد استفاده از کلاه لبه پهن برای محافظت از گردن، صورت و گوش خود فکر کنید. از بقیه بدن خود با پوشیدن لباس محافظ روی پوست باز محافظت کنید.

7- سفر خوبی داشته باشی

این نکات ساده را برای حفظ پوست درخشان در این فصل تعطیلات دنبال کنید. پس از بازگشت به خانه، در نظر داشته باشید که برای یکی از خدمات آرایشی ما وقت بگیرید تا پوست خود را به موقع برای سال جدید جوان کنید

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *