درمان‌ اکنه پوستی نوجوانان و بزرگسالان

درمان‌ اکنه پوستی نوجوانان و بزرگسالان

اکنه پوستی عموما با نوجوانان مرتبط است، اما این نگرانی پوستی لزوماً پس از رسیدن به بزرگسالی از بین نمی رود. چیزی به نام آکنه بزرگسالان وجود دارد که بسیاری از بزرگسالان با آن دست و پنجه نرم می کنند. اگر آن را دارید، تنها نیستید. طبق نظرسنجی BalmLabs، از هر 3 زن، 1 نفر به آن مبتلا می شود.

این نوع اکنه پوستی زمانی که سن 25 سالگی را پشت سر گذاشته اید، به عنوان آکنه بزرگسالان در نظر گرفته می شود. این نوع آکنه دارای بسیاری از دلایل مشابه آکنه نوجوانان است – چربی بیش از حد، مسدود شدن منافذ، التهاب و باکتری ها – اما متفاوت است زیرا در عمق بیشتر از پوست قرار دارد. آکنه نوجوانی و تمایل دارد در اطراف خط فک ظاهر شود.

بعلاوه، به دلیل ترکیبی از افزایش چربی ناشی از تغییرات هورمونی و منافذی که نمی توانند ادامه پیدا کنند، مسدود شدن منافذ بزرگسالان آسان تر می شود. و استرس مزمنی که ما در بزرگسالی تجربه می‌کنیم به تغییرات هورمونی کمک می‌کند که سپس به آکنه کمک می‌کند، و سپس آکنه استرس بیشتری ایجاد می‌کند – چه چرخه معیوبی.

از آنجایی که این آکنه متفاوت است، درمان‌های هدفمند برای نوجوانان که درمان‌های اصلی موجود هستند، کارساز نیستند. آیا توجه کرده اید؟

آکنه در بزرگسالی می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، زیرا جوش‌ها و جوش‌های سرسیاه روی صورت بزرگسالان انتظار نمی‌رود. آنها می توانند جلوی تصویر حرفه ای و تصویر شما از خود را بگیرند. در واقع، آکنه بزرگسالان بر درک خود نیمی از زنان در نظرسنجی BalmLabs تأثیر گذاشت.

اکنون که درباره مشکل بیشتر می دانید، آیا راهی برای هدف قرار دادن آکنه روی پوست بزرگسالان وجود دارد؟ آیا راه حل هایی وجود دارد که بهتر از راه حل های ساخته شده برای نوجوانان کار کند؟

چالش درمان اکنه پوستی بزرگسالان

با وجود تعداد زیادی از بزرگسالان که اکنه پوستی دارند، محصولات درمان آکنه در بازار هنوز برای نوجوانان طراحی شده اند. آنها حاوی مواد ضد آکنه مانند اسید سالیسیلیک و بنزوئیل پراکسید هستند که برای پوست زنان بالغ بیش از حد خشک و تحریک کننده هستند. همچنین، این محصولات نوجوان نگرانی های پوستی دیگری را که زنان بالغ دارند، مانند خشکی، نازک شدن، خطوط ریز و تغییر رنگ نادیده می گیرند.

خوشبختانه بالاخره نوآوری در این زمینه به وجود آمده است. BalmLabs ClearBalm را فقط برای پوست بزرگسالان مبتلا به آکنه و علائم استرس ایجاد کرده است. BalmLabs از طریق همکاری بین بنیانگذار سارا والدوک، که در دهه 30 و 40 خود بدون یافتن راه حل مناسب با آکنه بزرگسالان مبارزه کرد و دکتر رابین شافران، متخصص پوست بورلی هیلز، که به همان اندازه از فقدان محصولات موثر آکنه بزرگسالان راضی نبود، به وجود آمد. آنها با دانشمندان برجسته مراقبت از پوست کار کردند تا خط ClearBalm را توسعه دهند، سیستمی مبتنی بر گیاه و در عین حال مبتنی بر علم که فقط برای بزرگسالان طراحی شده است.

درمان اکنه پوستی با سیستم 3 مرحله ای ClearBalm

سیستم ClearBalm پوست بزرگسالان را خشک نمی کند زیرا به آرامی ظاهر و احساس آن را بهبود می بخشد. سیستم سه مرحله ای با پاکسازی صورت شما با پاک کننده فوم ملایم و آب ولرم شروع می شود. سپس پاور اکسیر را به صورت و گردن بمالید و با سرم هیدراتور در همان نواحی پی گیری کنید. شما این روتین را هر روز صبح و عصر انجام می دهید.

سیستم سه مرحله ای ترکیبی قدرتمند از مواد فعال را به شما می دهد. این شامل:

  • عصاره دانه Bixa Orellana برای تصفیه منافذ
  • AHA های طبیعی برای لایه برداری و روشن کنندگی
  • اسید هیالورونیک برای افزودن رطوبت عمیق
  • نیاسینامید برای ترمیم پوست و کاهش تغییر رنگ
  • اسکوالن برای محافظت در برابر محرک های خارجی و تعادل روغن
  • CBD مشتق شده از کنف برای مبارزه با التهاب و آسیب اکسیداسیون پوست.

همچنین، این فرمول های غیر کومدون زا فاقد مواد بالقوه مضر مانند پارابن ها، PEG ها، سولفات ها، رنگ های مصنوعی، عطرها یا مواد حیوانی هستند.

اگر نتیجه ای از درمان های معمولی آکنه نمی بینید، ارزش امتحان کردن این سیستم سه مرحله ای را دارد. این سیستم گیاهی با پاکسازی پوست بدون خشک کردن بیش از حد، حذف آرام سلول‌های مرده پوست از سطح، صاف کردن خطوط ریز و صاف کردن رنگ پوست کار می‌کند. این برای هدف قرار دادن بسیاری از مشکلات پوستی که زنان بالغ به یکباره با آن مواجه می شوند، کار می کند

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *