درخشش طبیعی پوست

درخشش طبیعی پوست

آیا آماده اید که در تابستان امسال درخشش طبیعی پوستتان چشمگیر باشد؟ اشعه ماورا بنفش خورشید به پوست آسیب می رساند، بنابراین محافظت از بزرگترین اندام بدن قبل از رفتن به بیرون حیاتی است. اگر چه پوست آفتاب‌بوسیده ظاهری را می‌دهد که بسیاری از افراد می‌خواهند، اما مردم اغلب متوجه تأثیر آن بر سلامت پوست ما نمی‌شوند. هنگامی که خورشید رنگدانه شما را تیره می کند، در واقع به سلول های سالم در این فرآیند آسیب می رساند. وقت آن است که درخشش طبیعی خود را در آغوش بگیرید. در تابستان امسال حتما از این سه محصول ضروری برای محافظت از پوست خود استفاده کنید.

محصول درخشش طبیعی پوست (کرم ضد آفتاب)

همه افراد باید روزانه و در طول سال از ضد آفتاب استفاده کنند. از هر پنج آمریکایی یک نفر در مقطعی دچار سرطان پوست می شود، بنابراین انتخاب محصولی که سالم ترین و ایمن ترین محصول برای شما باشد ضروری است.

اطمینان حاصل کنید که از پوست خود در برابر اشعه های UVA و UVB محافظت می کنید و از کرم های ضد آفتاب با طیف گسترده، مقاوم در برابر آب و دارای SPF حداقل 30 استفاده کنید. هر بار که قصد خروج از خانه خود را دارید، حتما از ضد آفتاب استفاده کنید. حتی در روزهای ابری یا بارانی، 40 درصد از اشعه UV خورشید هنوز به سطح زمین می رسد.

توصیه می کنیم برای بهترین محافظت و پیری طبیعی، از یک ضد آفتاب صورت محافظ در برنامه صبحگاهی خود استفاده کنید. با اضافه کردن این مرحله که فقط چند ثانیه طول می کشد، پوست شما از شما تشکر خواهد کرد. لازم است محصولی متفاوت از بدن برای صورت خود انتخاب کنید. کرم های ضد آفتاب صورت با آنتی اکسیدان ها ساخته شده اند تا منافذ پوست را شفاف و پوست را مرطوب نگه دارند و در عین حال از آن در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کنند. برای اندام خود، روش شیشه شات را به خاطر بسپارید. تقریباً 1 اونس یا یک لیوان ضد آفتاب برای پوشش کل بدن خود استفاده کنید. فراموش نکنید که در طول روز دوباره درخواست دهید. آیا به دنبال یک ضد آفتاب جدید هستید؟ از کد SPF2021 برای 10% تخفیف برای هر کرم ضد آفتاب موجود در فروشگاه آنلاین ما استفاده کنید.

محصول درخشش طبیعی پوست (محافظ لب)

لبهایت را غنچه کن! از محافظ لب استفاده کنید تا لب هایتان را در تابستان مرطوب نگه دارید و بوسیدید. تقریباً 70 درصد از افرادی که هنگام حضور در ساحل از کرم ضد آفتاب استفاده می کنند فراموش می کنند که برخی از محافظ ها را برای لب های خود استفاده کنند. لب های ما ملانین یا غدد چربی در خود ندارند، به این معنی که آنها بیشتر در معرض آسیب نور خورشید و کم آبی هستند.

یکی از ساده ترین راه ها برای مرطوب نگه داشتن لب ها نوشیدن آب است. با این حال، بدون لایه‌برداری ، پوست روی لب‌های ما باعث خشکی پوست می‌شود و باعث ترک خوردن آن‌ها می‌شود. از اسکراب لب و مسواک نرم برای لایه برداری سلول های مرده پوست استفاده کنید. لایه برداری را با یک بالم لب حاوی SPF حداقل 30 دنبال کنید تا محافظت پشتیبان و آبرسانی را فراهم کند. از لایه برداری بیش از حد یا خیلی شدید خودداری کنید زیرا این کار لب ها را قرمز و خام می کند. یکی از براق کننده های لب مورد علاقه ما با SPF را در فروشگاه آنلاین ما خریداری کنید.

روش درخشش طبیعی پوست (لایه برداری)

در پایان زمستان، لایه برداری یک روش معمول برای از بین بردن تمام سلول های مرده ای است که در طول فصل سرد انباشته شده اند. با این حال، لایه برداری از پوست نیز مهم است، زیرا در ماه های گرم شروع به جذب آفتاب می کنیم. لایه برداری باعث افزایش گردش خون می شود که عامل اصلی دستیابی به پوستی سالم و درخشان است.

توصیه می شود هفته ای دو بار با اسکراب بدن حاوی ذرات دانه دار به آرامی لایه برداری کنید. با یک مرطوب کننده سبک دنبال کنید تا آبرسانی به پوست شما برگردد.

همانطور که تابستان امسال بیرون می روید، این سه مرحله را برای دستیابی به درخشش طبیعی به خاطر بسپارید. پوست سالم بهترین پوست است. اگر سؤال یا نگرانی در مورد پوست خود دارید یا می خواهید بدانید چه محصولاتی برای شما بهترین هستند، ارائه دهندگان پزشکی ماهر ما می توانند به شما کمک کنند

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *