مراقبت از پوست در فصل بهار

مراقبت از پوست در فصل بهار

اکنون زمان مناسبی برای نظافت و مراقبت از پوست در فصل بهار است. همانطور که آن خرگوش‌های گرد و غبار را پاک می‌کنید و انبوهی از آشغال‌ها را در سرتاسر خانه‌تان می‌گذرانید، از پیشخوان حمام، کشوی آرایش یا لوازم آرایش خود غافل نشوید – هر جا که محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایش خود را ذخیره می‌کنید. مهم است که هر از گاهی این موارد را مرور کنید تا مطمئن شوید که بهترین مراقبت از پوست خود را انجام می دهید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در هنگام تمیز کردن روتین مراقبت از پوست بهار روی آنها تمرکز کنید.

محصولات مراقبت از پوست منقضی شده را بررسی کنید

تمیز کردن بهاره فرصتی ایده‌آل برای خلاص شدن از شر محصولات تاریخ مصرف گذشته است و اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که روی پوستتان می‌گذارید تمیز، مؤثر و ایمن است. شما نمی خواهید از محصولی استفاده کنید که باکتری را به پوست شما اضافه می کند یا اثربخشی مواد فعال خود را از دست داده است.

اکثر محصولات مراقبت از پوست به شما می گویند که چه مدت می توانید آنها را روی بسته بندی استفاده کنید. شما باید تاریخ انقضا یا نماد شیشه باز را با حرف “m” برای نشان دادن “ماه” ببینید. شماره موجود داخل یا نزدیک شیشه را بررسی کنید تا ببینید محصول چند ماه پس از باز کردن ظرف خوب خواهد بود. به عنوان مثال، 6 متر نشان می دهد که برای شش ماه پس از باز کردن مناسب است.

لطفاً از این فرصت استفاده کنید و محصولاتی را که تاریخ انقضای آنها گذشته است را دور بیندازید و جایگزین کنید. کرم ضد آفتاب تقریباً دو سال دوام می آورد، در حالی که می توانید حدود یک سال از مرطوب کننده ها، سرم ها و پاک کننده ها استفاده کنید (احتمالاً برای پاک کننده های کرمی کمتر). حتی اگر محصولی به تاریخ انقضا نرسیده باشد، تغییر رنگ، بو، بافت یا انسجام عموماً به این معنی است که زمان دور ریختن آن فرا رسیده است.

همین مراحل را با آرایش خود انجام دهید. ماندگاری هر نوع آرایش را رعایت کنید یا طبق قانون کلی آرایشی را که شش ماه یا بیشتر استفاده کرده اید جایگزین کنید. علاوه بر دور ریختن محصولات قدیمی، برس های آرایشی خود را بشویید و آن را به یک عادت هفتگی تبدیل کنید.

مبادله محصولات مراقبت از پوست فصلی

اگر هنوز از محصولات مراقبت از پوست خود در فصل زمستان استفاده می کنید، اکنون زمان آن است که آنها را کنار بگذارید و به محصولات بهاره روی بیاورید. چرا مهم است؟ در حالت ایده‌آل، برای مبارزه با خشکی زمستان از مرطوب‌کننده‌های سنگین‌تری استفاده کرده‌اید، بنابراین برای بهار که پوست شما گرما و رطوبت بیشتری از هوا را تجربه می‌کند، بهتر است از مرطوب‌کننده‌ای سبک‌تر استفاده کنید. همچنین اگر در زمستان از عدد کمتری استفاده می‌کنید، می‌خواهید SPF خود را افزایش دهید. اکنون به SPF 50 یا بالاتر بروید که احتمالاً زمان بیشتری را بیرون از خانه زیر نور خورشید خواهید گذراند.

محصولات جدید مراقبت از پوست را در نظر بگیرید

بهار همچنین زمان مناسبی برای تجدید نظر در روتین مراقبت از پوست و فکر کردن در مورد ایجاد تغییرات است. به طور کلی، اکثر مردم باید یک برنامه روتین صبحگاهی از پاک کننده، سرم، مرطوب کننده و SPF و یک روال شبانه از پاک کننده، سرم، مرطوب کننده و رتینول داشته باشند. آیا روال شما شامل نسخه AM و PM این محصولات می شود؟

آسان است که درگیر زندگی خود شوید و زیاد به محصولات مراقبت از پوست خود فکر نکنید. پیروی از یک روال می تواند به طبیعت دوم تبدیل شود. اما تمیز کردن بهاره زمان ایده آلی برای مراقبت از پوست و آرایش خود برای جایگزینی محصولات قدیمی و تغییر روال زمستانی به تابستانی است. همچنین زمان مناسبی برای اضافه کردن نوع محصولی است که ممکن است از برنامه روزانه خود غافل باشید، خواه پاک کننده، سرم، مرطوب کننده یا SPF باشد. هنوز درباره محصولاتی که باید در روتین مراقبت از پوست خود استفاده کنید سؤالی دارید؟ با ما تماس بگیرید برای درخواست مشاوره محصول.

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *