بوتاکس صورت و رفع چین و چروک

بوتاکس صورت و رفع چین و چروک

آیا به دنبال راه هایی برای کاهش چین و چروک صورت خود هستید؟ در این صورت، احتمالاً نام بوتاکس را شنیده اید. این یک سم است – ساخته شده از باکتری کلستریدیوم بوتولینوم – که سیگنال های عصبی را هنگام تزریق به عضلات مسدود می کند و از انقباض آنها جلوگیری می کند. به همین دلیل، این ابزار عالی برای مردان و زنانی است که به دنبال اصلاح علائم پیری هستند.

با این حال، بوتاکس کاربردهای دیگری نیز دارد. بیایید نگاهی بیندازیم به تمام مزایای زیبایی بوتاکس و اینکه چگونه ممکن است بتوانید از آن به روش هایی که ممکن است فکر نکرده اید استفاده کنید.

بوتاکس صورت و رفع چین و چروک / خطوط ریز

همانطور که در بالا اشاره کردیم، یکی از رایج ترین کاربردهای بوتاکس برای کاهش خطوط و چین و چروک های صورت است. مخصوصاً برای خطوط پنجه کلاغی، خطوط پیشانی و خطوط اخم عالی است.

اینها همه انواع چین و چروک های پویا هستند، به این معنی که حرکات صورت باعث ایجاد آنها می شود. هنگامی که پزشک مقادیر کمی از بوتاکس را به عضلاتی که این حرکات را انجام می دهند تزریق می کند، می توانید از پوستی صاف و جوان لذت ببرید.

لیفت صورت چیست؟

با استفاده از بوتاکس می توانید تمام مزایای زیبایی شناسی لیفت صورت را بدون نیاز به جراحی دریافت کنید. راه های زیادی وجود دارد که بوتاکس می تواند ظاهر شما را احیا کند، از جمله تغییر شکل فک، بلند کردن نوک بینی و چرخاندن لب بالایی.

معمولاً افراد با افزایش سن دچار پوکی استخوان می شوند. بوتاکس را می توان برای سفت کردن این پوست در صورت تزریق به عضلات استخوان فک استفاده کرد. متوجه خط فک خواهید شد که مشخص تر و برجسته تر به نظر می رسد.

اگر از افتادگی یا انحنای بینی خود در طول سال‌ها ناراضی هستید، بوتاکس می‌تواند به بلند کردن نوک بینی هنگام تزریق به عضله بین سوراخ‌های بینی شما کمک کند. این به عضله ای که به این افتادگی رو به پایین کمک می کند، اجازه می دهد و به کل صورت شما ظاهری برجسته می دهد.

در نهایت، تلنگر لب یک جایگزین سریع برای پرکننده های لب است که می تواند بهترین نفخ را به شما بدهد. با قرار دادن تزریق های کوچک بوتاکس در امتداد عضله لب بالایی، انژکتور شما به آرامش لب بالایی شما کمک می کند. این باعث می شود لب شما بدون ظاهری بیش از حد پر و پر به نظر برسد.

بوتاکس و هیپرهیدروزیس

هیپرهیدروزیس یک وضعیت ناخوشایند است که در آن مقدار زیادی عرق دارید. ممکن است لباس‌هایتان را خیس کنید و همه جا چکه کنید، حتی اگر ورزش نمی‌کنید.

بوتاکس یک راه حل مهم برای افرادی است که از این عارضه رنج می برند. هنگامی که به اعصابی که سیگنال هایی به غدد عرق بیش از حد فعال می دهند تزریق شود، می تواند به آرام شدن این غدد کمک کند. از آنجا که آنها سیگنال های ثابتی برای فعال شدن دریافت نمی کنند، غدد شما عرق تولید نمی کنند. انژکتورها عمدتاً از BOTOX® در غدد زیر بغل استفاده می کنند، زیرا این همان جایی است که بیشتر افراد با مشکلاتی روبرو هستند.

بوتاکس و لاغری صورت

اگر در شب آرواره های خود را به هم فشار می دهید یا به هم می سایید، ممکن است کاری بیش از صدمه زدن به دندان های خود داشته باشید. این عمل می تواند باعث بزرگ شدن عضلات شما و گشاد شدن صورت شود. اغلب، این به صورت نامتقارن اتفاق می افتد و باعث می شود یک طرف صورت شما ضخیم تر از طرف دیگر به نظر برسد.

بوتاکس می تواند با کمک به شل شدن این ماهیچه ها روز را نجات دهد. صورت شما باریکتر و متقارن تر به نظر می رسد تا کانتوری براق داشته باشید زیرا ماهیچه ها منقبض نمی شوند.

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *