مراقبت از پوست صورت

آموزش مراقبت از پوست صورت

شستن و مراقبت از پوست صورت، بخش مهمی از بهداشت روزانه است. درمان های فردی در مطب و یک روال خوب در خانه ترکیبی برنده برای پوستی درخشان است. شما می توانید با مراقبت خوب از پوست خود در خانه بین جلسات، نتایج درمانی خود را به حداکثر برسانید. لطفاً در زیر برای اولین گام به روال خانه خود بخوانید: شستن صورت. حتماً در خبرنامه لوازم آرایشی ما “In The Glow” ثبت نام کنید تا اولین کسی باشید که از نکات مراقبت از پوست و محصولات ویژه انحصاری ما مطلع می شود.

اساس رژیم مراقبت از پوست شما شستن صورت است. این به خلاص شدن از شر هر گونه کثیفی و روغنی که در طول روز و هنگام خواب انباشته می شود، کمک می کند. تسلیم وسوسه نادیده گرفتن شستن صورت خود نشوید. محصولات شما و متخصص پوست شما باید دو برابر بیشتر تلاش کنند تا آن را جبران کنند. صورت تمیز بهترین سطح برای استفاده از محصولات است که به مرطوب کننده ها و مواد موضعی اجازه می دهد تا برای حداکثر اثربخشی به پوست خیس شوند. افراد تمایل دارند بر روی سایر محصولاتی که روی پوست خود استفاده می کنند تمرکز کنند و از پاکسازی آن غفلت می کنند. محصولات فقط می توانند به خوبی پوست تمیزی که روی آن اعمال می شوند، کار کنند. در مورد شستن صورت یک اندازه وجود ندارد، اما در زیر چند نکته کلی وجود دارد که جهانی هستند.

ساده است. همه افراد باید دو بار در روز صورت خود را با پاک کننده بشویید. روز خود را با پوستی شاداب شروع کنید و پس از پاکسازی روز به رختخواب بروید. شستشو را به دو بار در روز محدود کنید، فقط بعد از تمرینات شدید یا فعالیت‌هایی که باعث تعریق شدید می‌شوند، یک شستشوی دیگر اضافه کنید. تعریق می تواند منجر به تحریک و مسدود شدن منافذ شود، بنابراین پس از عرق کردن، صورت خود را در اسرع وقت بشویید. شستن صورت تنها 1 تا 2 دقیقه از روز طول می کشد و فواید آن بسیار طولانی تر است. اکنون که متعهد به شستشوی دو بار در روز هستید، بهترین راه برای انجام آن چیست؟

نحوه صحیح شسشتشوی پوست صورت

نحوه شستن صورت می تواند تفاوت زیادی در پوست شما ایجاد کند. اطمینان حاصل کنید که قبل از شستن صورت خود دست های خود را بشویید، بنابراین پاک کننده صورت شما مجبور نیست کار مضاعف انجام دهد. پاک کننده را با آب ولرم روی دست ها بمالید و به آرامی پاک کننده را روی صورت خود بمالید. بهتر است صورت خود را به جای حمام در سینک بشویید زیرا دمای آب دوش معمولاً بالاتر از دمای توصیه شده برای شستشوی صورت است. آب داغ می تواند باعث تحریک و خشکی شود. به آرامی پاک کننده را روی پوست خود بمالید و در مقابل میل به شستشوی محکم مقاومت کنید. همیشه هنگام شستن دور چشم، ظریف ترین ناحیه صورت، بسیار ملایم باشید. صورت خود را با آب ولرم بشویید و به آرامی با یک حوله تمیز خشک کنید.

آیا می دانستید پاک کننده شما باید با نوع پوست شما مطابقت داشته باشد؟ چه پوست چرب، خشک، مختلط، مستعد آکنه یا روزاسه داشته باشید، یک پاک کننده برای شما وجود دارد. برخی از عواملی که باید هنگام انتخاب یک پاک کننده برای پوست خود به آن توجه کنید عبارتند از pH، مواد تشکیل دهنده و سطح رطوبت. سعی کنید یک پاک کننده ملایم برای تمیز کردن نوع پوست خود پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر پوست خشکی دارید، یک شوینده آبرسان صورت ممکن است بهتر از شوینده ای باشد که برای کنترل چربی ساخته شده است. به طور کلی، اگر بعد از شستن صورت شما احساس سفت، خشکی یا خارش می کند، ممکن است بهترین نوع پاک کننده برای پوست شما نباشد. قبل از خرید یک محصول تصادفی در قفسه فروشگاه، درخواست مشاوره محصول کنید تا با یکی از متخصصان ما مشورت کنید تا نوع پاک‌کننده‌ای را که برای پوست منحصربه‌فرد شما بهترین است، تعیین کنید.

تنها با ایجاد چند تغییر در روال شستشوی صورت خود، متعهد شدن به شستشوی دو بار در روز و یافتن بهترین پاک کننده برای پوست خود، می توانید چهره خود را برای موفقیت برای رسیدن به اهداف پوست خود آماده کنید. منتظر وبلاگ‌های آینده باشید، ما در چند ماه آینده در مورد نحوه تمیز کردن روتین مراقبت از پوست خود بیشتر توضیح خواهیم داد.

ما فکر می‌کنیم شستن صورت به قدری مهم است که اکنون می‌توانید از 20 درصد تخفیف برای پاک‌کننده‌ها (و ضدآفتاب‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها) در طول ماه در دفاتر ما یا با استفاده از کد « MM21 » در فروشگاه آنلاین ما برای جنون مارس استفاده کنید

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *