پرکننده های لب (فیلر لب و لیپ فلیپ)

پرکننده های لب (فیلر لب و لیپ فلیپ)

با افزایش سن، صورت ما شروع به از دست دادن حجم می کند که منجر به ظاهر افتادگی پوست و چین و چروک می شود. این شامل لب های ما نیز می شود. لب‌ها ظاهر خود را از دست می‌دهند، کمتر چاق به نظر می‌رسند و خطوط ریز اطراف دهان شروع به تشکیل می‌کنند. دو روش محبوب برای کمک به بازگرداندن جوانی به لب‌های ما، فیلر لب و لیپ فلیپ هستند. اما چگونه می توان فهمید که کدام درمان برای شما مناسب است؟ تفکیک ما را در زیر بررسی کنید.

پرکننده های لب

پرکننده‌ها مانند Juvederm و Restylane برای درمان این خطوط ظریف، چین و چروک‌ها و کاهش حجم صورت کار می‌کنند. Juvederm و Restylane هر دو پرکننده‌های اسید هیالورونیک هستند، که یک مولکول طبیعی است که در بدن ما یافت می‌شود. HA (اسید هیالورونیک) به بازگرداندن رطوبت و حجم به پوست کمک می کند. هنگامی که فیلر مستقیماً به لب‌ها و لبه‌های ورمیلیون تزریق می‌شود، حجم ایجاد می‌کند و وضوح را به شما باز می‌گرداند و منجر به لب‌های پرتر و پف‌تر می‌شود و در عین حال ظاهری نرم و طبیعی ایجاد می‌کند.

پرکننده لب (لیپ فلیپ)

روش دیگر، یک درمان آرایشی محبوب جدید برای لب‌ها، لیپ فلیپ است. لیپ فلیپ از بوتاکس یا دیسپورت استفاده می‌کند – که تعدیل‌کننده‌های عصبی هستند (بله – همان بوتاکسی که در پیشانی‌تان می‌زنید!)، برای شل کردن عضله اوربیکولاریس در بالای لب. با تزریق بوتاکس یا دیسپورت در این عضله، لب بالا تشویق می‌شود تا شل شود و به سمت بیرون چرخانده شود تا توهم لبی ظریف و پرتر را ایجاد کند. این یک انتخاب محبوب برای کسانی است که می خواهند لبخند لثه ای را اصلاح کنند، یا برای کسانی که نمی خواهند حجم دهند.

توجه به این نکته مهم است که درمان با لیپ فلیپ توسط FDA “خارج از برچسب” در نظر گرفته می شود و فقط باید توسط یک متخصص پوست و زیبایی ماهر و متخصص پوست یا پرستار تزریق کننده انجام شود.

کدوم محصول پر کننده لب برای من بهتر است؟

چه به دنبال افزایش حجم باشید و چه به دنبال چیزی با رویکرد ظریف تر هستید، بهترین راه برای دانستن اینکه کدام عمل لب برای شما مناسب است، مشورت با ارائه دهنده لوازم آرایشی مورد اعتماد خود است. ارائه دهندگان لوازم آرایشی در درماتولوژی Anne Arundel و دفاتر وابسته ما آموزش های گسترده ای در زمینه تزریق اعصاب و فیلرها دارند و در آموزش مداوم شرکت کرده اند تا از آخرین توصیه های ایمنی، روندها و نکات تزریق مطلع شوند.

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *