نگهداری پوست در سرمای زمستان

نگهداری پوست در سرمای زمستان

پاییز در اوج است و دما به سرعت در حال کاهش است. با سردتر و خشک شدن هوا، ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که شما تمامی نکات برای نگهداری پوستتان در زمستان را آموزش دیده باشید. اینها نکات مفیدی برای حفظ سلامت و مرطوب نگه داشتن پوست در این فصل است. استفاده از کرم ضد آفتاب در زمستان به همان اندازه که در تابستان اهمیت دارد. اشعه های UVA و UVB در طول سال قوی می مانند و بدون محافظت مناسب از پوست، می تواند به پیری سریع پوست کمک کند. محافظت بیشتر در روزهای برفی را اضافه کنید – اشعه ماوراء بنفش 55 درصد از برف قوی تر از ماسه منعکس می شود.

گرمای داخل خانه می تواند بیشتر از سرمای بیرون خشک شود. بخاری‌های فضایی، شومینه‌های باز و اجاق‌های هیزم‌سوز رطوبت هوا را خشک می‌کنند. برای کمک به محافظت از پوست شما در داخل خانه نیز روی یک مرطوب کننده سرمایه گذاری کنید.

آسیب های حمام اب داغ در صبح زمستانی برای پوست شما

همه عاشق دوش آب گرم در یک صبح سرد زمستانی هستند. با این حال، جوشاندن آب می تواند با از بین بردن روغن های طبیعی از روی پوست، آسیب بیشتری نسبت به سود داشته باشد. بهترین روش استفاده از آب گرم، محدود کردن دوش گرفتن به 5 تا 10 دقیقه و خشک کردن صورت است.

استفاده مداوم از مرطوب کننده و بالم لب، به خصوص در طول شب، یکی دیگر از تمرین های ضروری زمستانی است. خریدار مراقب باشید: لوسیون های غلیظ لزوما مرطوب کننده تر نیستند. عادت کنید مواد تشکیل دهنده روی برچسب لوسیون را بررسی کنید. هیالورونیک و اسید لاکتیک به ویژه موثر هستند.

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *