روش های جوانسازی پوست بدون جراحی

روش های جوانسازی پوست بدون جراحی

اگر می‌خواهید در سال 2020 جوان‌تر به نظر برسید و احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید، ما می‌توانیم با این سه درمان آرایشی سریع و آسان در مطب کمک کنیم. این روش ها تماما بدون جراحی امکان پیاده سازی دارند. و باعث جوانسازی پوست و بدن شما می شوند.

روش اول) پرکننده های پوستی

پرکننده های پوستی ژل های تزریقی هستند که با بازسازی کلاژن در پوست ما کار می کنند و بلافاصله ظاهر طبیعی و جوان شما را بازیابی می کنند. شما مانند 5-7 سال پیش به نظر می رسید، اما هیچ کس نمی داند! انواع پرکننده‌های پوستی وجود دارد که ما ارائه می‌دهیم، و بر اساس نوع پوست و خواسته‌های شما، متخصصین پوست دارای گواهی هیئت مدیره ما بهترین (ها) را برای نیازهای پوست شما تعیین می‌کنند. مهم نیست که کدام فیلر پوستی انتخاب شده است، از یک بازدید سریع در مطب، نتایج فوری را مشاهده خواهید کرد! محبوب‌ترین پرکننده‌های پوستی مجموعه‌های Juvederm و Restylane هستند که انواع خاصی را برای رفع شایع‌ترین نگرانی‌های طبیعی پوست با پیری، از جمله خطوط و چین و چروک صورت، لب‌های خالی شده، خطوط عمودی اطراف لب‌ها، خطوط ماریونت اطراف دهان، چین‌های عمیق بینی ارائه می‌دهند. ، گونه های توخالی، دایره های زیر چشم، و آویزان شدن فک در اطراف خط فک.

روش دوم) بوتاکس لوازم آرایشی و کاهش چین و چروک دیسپورت

بوتاکس امروزه یکی از پرطرفدارترین درمان های زیبایی است. معمولاً برای بهبود موقت ظاهر خطوط و چین و چروک صورت استفاده می شود. نواحی تحت درمان شامل پنجه کلاغی در اطراف چشم، یازده خط در ناحیه گلابلار بین ابروها، خطوط افقی پیشانی و خطوط خنده روی صورت شما است. این چین و چروک ها چین هایی در پوست هستند که به دلیل هزاران بار بیان یکسان در طول زندگی شما ایجاد می شوند. خبر خوب این است که بوتاکس و دیسپورت در عرض یک هفته تا ده روز پس از تزریق به نرمی و صاف شدن ظاهر پوست شما کمک می کنند و برای 3 تا 4 ماه ماندگاری دارند.

هدف ما این است که رویکردی طبیعی‌تر داشته باشیم، با تزریق تکنیک‌های «پاشیدن» و «بوتاکس کودک» برای جلوگیری از ظاهر منجمد. بوتاکس و دیسپورت همراه با پرکننده‌های پوستی، می‌توانند به راحتی سال‌ها ظاهر شما را از بین ببرند، زیبایی طبیعی شما را بازگردانند و عزت نفس شما را افزایش دهند.

به منظور ارائه بهترین قیمت به بیماران خود برای پرکننده های پوستی و درمان های کاهش چین و چروک، ما برنامه های پاداش دو تولید کننده را ارائه می دهیم تا به شما کمک کند از هزینه های درمان درآمدزایی کنید. پوست آن آروندل و دفاتر وابسته ما با برنامه تمایز درخشان Allergan و Galderma’s Aspire Rewards همکاری می کنند، که برای کمک به شما در طول سفر زیبایی خود با درمان های Juvederm و بوتاکس یا Restylane و Dysport طراحی شده اند.

روش سوم) لایه برداری شیمیایی

لایه بردارهای شیمیایی برای درمان و بهبود اثرات پیری، پوست آسیب دیده از عکس، خطوط و چین و چروک های ظریف، لکه های قهوه ای پیری، زخم های سطحی، آکنه و ملاسما ایده آل هستند. متخصص زیبایی پزشکی مجاز ما یک محلول شیمیایی، اسید سالیسیلیک، گلیکولیک یا لاکتیک را بر اساس نوع پوست شما اعمال می کند. لایه‌های بالای پوست کنده می‌شوند و به پوست جدید، صاف‌تر و سفت‌تر اجازه می‌دهند تا روی سطح ظاهر شوند. این درمان کم تهاجمی صورت، ظاهری بهتر، رنگ و بافت پوستی یکنواخت‌تر و به طور کلی درخشش زیبا و سالم را به دست می‌آورد. به منظور دستیابی به یک اثر کامل علاوه بر این، ما درمان های منظم را توصیه می کنیم، که می تواند طی سه تا چهار هفته از هر درمان بعدی رخ دهد

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *