اهمیت چکاپ مداوم پوست بدن و صورت

اهمیت چکاپ مداوم پوست بدن و صورت

دفاتر پزشکی به طور کامل برای نیازهای مراقبت های بهداشتی باز می شوند. در حالی که همیشه مهم است، شروع تابستان یادآوری عالی برای تمرین ایمنی در برابر آفتاب است. در حالی که در اکثر نقاط کشور دستور ماندن در خانه وجود داشت، بسیاری از مردم غربالگری سالانه سرطان پوست خود را لغو کردند یا نادیده گرفتند.

دکتر ریچارد فاو، یکی از بنیانگذاران پوست آن آروندل، می‌گوید: «در این زمان‌های بی‌سابقه، هنوز مهم است که افراد غربالگری سرطان پوست را که بالقوه نجات‌دهنده هستند، به تعویق نیندازند. به طور متوسط، از هر 5 آمریکایی، 1 نفر در سن 70 سالگی به سرطان پوست مبتلا می شود. انجام منظم غربالگری ها امکان تشخیص زودهنگام را فراهم می کند، و اکثر سرطان های پوست زمانی که به موقع تشخیص داده شوند، بسیار قابل درمان هستند. مهم است که غربالگری سالانه سرطان پوست خود را با نزدیک شدن به ماه های تابستان برنامه ریزی کنید، بنابراین ارائه دهندگان ما می توانند به طور پیشگیرانه در مورد هر گونه آسیب پوستی یا یافته ای که ممکن است نیاز به رسیدگی بیشتر داشته باشد، کمک کنند.

دلایل عدم تعویق انداختن چکاپ های پوستی

پیش از این، انجمن سرطان آمریکا بیماران را تشویق کرده بود که غربالگری های غیرضروری خود را به تعویق بیاندازند. اکنون، آنها واکنش خود را به همه گیری ویروس کرونا تغییر داده اند. انجمن سرطان آمریکا اکنون از بیماران می‌خواهد که در صورت احساس امنیت در مراجعه به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی، به جستجوی غربالگری سرطان بازگردند.

در حالی که سرطان پوست در صورت تشخیص زودهنگام می تواند بسیار قابل درمان باشد، برخی از انواع سرطان پوست می تواند تهدید کننده زندگی باشد – و به تعویق انداختن قرار ملاقات با متخصص پوست می تواند زندگی شما را در معرض خطر قرار دهد. لری هوگان، فرماندار مریلند در ماه مه اظهار داشت که مراحل انتخابی اکنون می توانند از سر گرفته شوند. از این رو، دفاتر ما اقدامات بیشتری را برای محافظت از بیماران (پیوند: صفحه ایمنی و پروتکل‌ها) در زمانی که در مطب ما هستند، انجام داده‌اند.

درماتولوژی آن آروندل ایمنی شما را در اولویت قرار می دهد.   ما به عنوان متخصصان پزشکی آموزش دیده ایم تا رفاه و ایمنی بیماران خود را بالاتر از هر چیز دیگری قرار دهیم. این تعهد به سلامت و ایمنی شما، هر تصمیمی را که در این زمان چالش برانگیز گرفته می شود، هدایت می کند

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *